Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Stara Dębowa Wola - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z piwnicą Wólka Bodzechowska

Wólka Bodzechowska(Stara Dębowa Wola + 9 km)

185 000 zł71 m² 2 605,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Agencja Nieruchomości homeserwis Ostrowiec Świętokrzyski ul.Iłżecka 23 oferuje sprzedaż domu murowano-drewnianego o powierzchni 70 m2 na działce 400 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ożarów

Ożarów(Stara Dębowa Wola + 21 km)

249 000 zł57 m² 4 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż widokowa działka siedliskowa o powierzchni 3000m2 w miejscowości Prusy gm. Ożarów zabudowana niewielkim dwuizbowym domem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Krzczonowice(Stara Dębowa Wola + 16 km)

379 000 zł77 m² 4 922,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 633 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży urocze, klimatyczne siedlisko w miejscowości Krzczonowice niedaleko Ćmielowa. Jest to miejsce idealne dla osób poszukujących ciszy, spokoju, obcowania.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Siennieńska

Gutwin,Ostrowiec Świętokrzyski(Stara Dębowa Wola + 9 km)

249 000 zł67 m² 3 716,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:469 m²

Agencja home serwis nieruchomości wystawia do sprzedaży dom parterowy, murowany z cegły i pustaka o powierzchni użytkowej ok 65 m2, z działką 469 m2 przy ul. Siennieńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Garncarska

Denków,Ostrowiec Świętokrzyski(Stara Dębowa Wola + 9 km)

380 000 zł107,20 m² 3 544,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:596 m²

Dom bliźniak o pow. 107 m w Ostrowiec Świętokrzyski, położony na ogrodzonej działce 6 arów w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Dom składa się z 5 pokoi, 2 kuchni i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Drygulec

Drygulec(Stara Dębowa Wola + 18 km)

665 000 zł71,20 m² 9 339,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Na sprzedaż dom z zabudowaniami na dużej działce 80 ar Drygulec Zaledwie 700m od trasy wojewódzkiej Ożarów - Ostrowiec Świętokrzyski. Nieruchomość po generalnym remoncie, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Julianów

Julianów(Stara Dębowa Wola + 23 km)

109 341 zł53 m² 2 063,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Przedmiotem sprzedaży jest działka nr 1120 o łącznej powierzchni 0,22 ha położona we wsi Julianów, gmina Tarłów, zabudowana drewnianym budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Denków,Ostrowiec Świętokrzyski(Stara Dębowa Wola + 9 km)

495 000 zł148 m² 3 344,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:644 m²

Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu. Ksb Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom o powierzchni 148m2, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 644m w Ostrowcu Św. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Szkolna

Adamów(Stara Dębowa Wola + 20 km)

395 000 zł79 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Do sprzedaży nieruchomość przy ulicy Szkolnej w Adamowie - atrakcyjna działka zabudowana budynkiem mieszkalno-gospodarczym. Działka budowlano-rolna o powierzchni 3800m2 o szerokości 32m.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Gutwin,Ostrowiec Świętokrzyski(Stara Dębowa Wola + 9 km)

725 000 zł149 m² 4 865,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 974 m²

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Dom w wysokim standardzie na pięknej działce 2974 m2 w Ostrowcu Świętokrzyskim! Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej 149.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Stara Dębowa Wola,świętokrzyskie

279 000 zł189 m² 1 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom do wykończenia z dużym prywatnym lasem! Przestronny, widny dom o powierzchni 189m2 usytuowany na działce o powierzchni 3400m2.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij